Dom

ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD Wycieczka po fabryce

Chiny ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD Certyfikaty
Chiny ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD Certyfikaty
Twoje kompatybilne tonery Ricoh otrzymały, dzięki. Zamawiamy ponownie dla następujących tonerów i proszę wyślij mi proformę. Toner 1270D 798 szt. Toner MP301 600 szt

—— Pan Gus Klopper - Z Maroka

Drogi bardzo, bardzo dziękuję za twoje tonery, teraz są bardzo, bardzo ładnym opakowaniem. staramy się przesłać TK6305 do 150PC płatności JAK NAJSZYBCIEJ

—— Pedro - z Włoch

Teraz jakość tonera jest dobra. Jestem pewien, że możemy razem robić interesy, dam ci trochę zamówienia w kilka dni / tygodni na niektóre tonery.

—— Mr Ronaldo - Z Polski

Pierwszy wniosek jaki mam o produkty z twojej listy to: TK-1110/515 szt. TK-170/380 szt. Takiej samej jakości jak wcześniej proszę ..

—— Pan Peter z Niemiec

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna

 • OEM / ODM
  ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO, .LTD ma 4 linie produkcyjne.

  Elastyczne linie produkcyjne mogą szybko podejmować działania w celu spełnienia pilnych, spersonalizowanych wymagań.

  1. Testy QC na nadchodzące surowce i produkty gotowe.

  2. Linia montażu kasety

  3. Linia do uzupełniania tonera

  4. Linia pakietu

 • R & D
  ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO, .LTD jest dumna z posiadania profesjonalnego zespołu badawczo-rozwojowego, który ściśle monitoruje wymagania światowego rynku i przepisów bezpieczeństwa, i współpracuje z zagranicznymi projektantami w celu opracowania nowych produktów i opakowań. Różne parametry techniczne każdego nowego produktu zostały przetestowane i zweryfikowane przez wewnętrzne profesjonalne laboratorium.

  Dla każdego nowego produktu wydawane są międzynarodowe certyfikaty bezpieczeństwa przez autorytatywne jednostki certyfikujące, takie jak SGS. Każdego roku ESTA dostarcza produkty nowego typu Cartridge klientom na całym świecie, oferując produkty o najwyższej jakości, przyjazne dla środowiska i przyjazne dla środowiska.

Szczegóły kontaktu
ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Mr. George

Tel: +86-159 8672 3295

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)