Dom

ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD

dobra jakość Kasety z tonerem Kyocera na sprzedaż
dobra jakość Kasety z tonerem Kyocera na sprzedaż
Towar został odebrany, a wkrótce nowe zamówienie. koszt zapytania od drzwi do drzwi za 200 ton 1142 tonerów

—— Pan Matt- Z Kanady

Twoje kompatybilne tonery Ricoh otrzymały, dzięki. Zamawiamy ponownie dla następujących tonerów i proszę wyślij mi proformę. Toner 1270D 798 szt. Toner MP301 600 szt

—— Pan Gus Klopper - Z Maroka

Drogi bardzo, bardzo dziękuję za twoje tonery, teraz są bardzo, bardzo ładnym opakowaniem. staramy się przesłać TK6305 do 150PC płatności JAK NAJSZYBCIEJ

—— Pedro - z Włoch

Teraz jakość tonera jest dobra. Jestem pewien, że możemy razem robić interesy, dam ci trochę zamówienia w kilka dni / tygodni na niektóre tonery.

—— Mr Ronaldo - Z Polski

Pierwszy wniosek jaki mam o produkty z twojej listy to: TK-1110/515 szt. TK-170/380 szt. Takiej samej jakości jak wcześniej proszę ..

—— Pan Peter z Niemiec

Im Online Czat teraz

ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD

1 2 3 4 5
ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD
Budynek fabryczny Przód Recepcja biurowa Biuro Przykładowy pokój Targi w Kantonie

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Na calym swiecie
marki : Esta
Ilość pracowników : 50~100
Coroczne wyprzedaże : 1000000-3000000
Rok założenia : 2002
pc Export : 90% - 100%
O nas:

Esta office Technology Co, .Ltd, z siedzibą w Shenzhen, Chiny (Chiny), to profesjonalna fabryka produkująca kompatybilne kasety z tonerem do kopiarki z 17-letnią wiedzą i umiejętnościami w zakresie produkcji.

Struktura Estatoner Corporation obejmuje: Dział sprzedaży, Dział znakowania, Dział badań i rozwoju, Dział kontroli jakości, Dział produkcji, Dział logistyki i magazynowania oraz Dział posprzedażny.

Zależy nam na przeznaczeniu inwestycji na kreatywność i innowacje, a różnorodne zakresy tonerów do kopiarek pomagają nam zwiększyć przewagę nad konkurencją w kraju. Zamówienie OEM jest mile widziane!

Lunety z tonerem to tonery do kserokopiarek do kserokopiarek Kyocera, Ricoh, Minolta, Canon, Panasonic, Sharp, Toshiba, z ponad 1000 ekscytujących modeli dla preferencji konsumentów.

Aby móc rozwijać się w sposób zrównoważony, jakość jest zawsze naszym pierwszym celem. Oferujemy następujące korzyści:

1. Produkcja: zgodnie z wymaganiami klientów, fabrycznie nowe wkłady są napełniane chińskim proszkiem Grand A lub japońskim Mitsubishi lub proszkiem z tonerem Tomogawa importowanym do wyboru.

2. Zespół Estatoner: Wierzymy, że pracownicy zespołowi to nasze namacalne stwierdzenia. Co roku organizujemy działania mające na celu budowanie zespołu, aby utrzymać pracowników i lojalność.

3. Reklama: wszelka reklama odbywa się na podstawie szczerego i rzetelnego opisu bez braggarta.

4. Obsługa posprzedażna: Na wszelkie pytania można odpowiedzieć w ciągu 24 godzin. Możesz również otrzymać zwrot pieniędzy, jeśli są jakieś wadliwe kasety z tonerem.

Zapraszamy do odwiedzenia nas, aby mieć bezpośrednią komunikację!

ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO, .LTD Pomieszczenie / obiekty / zespoły.

1) Zaawansowana produkcja o powierzchni 4000 m2 z udziałem 100 pracowników i 20 inżynierów.

2) 3 laboratoria, 2 sale wystawowe i 1 centrum testowo-drukujące z 50 egzemplarzami kopiarek.

3) Zdolność produkcyjna: 100 000 sztuk kaset z tonerem / miesięcznie.

5) Doświadczeni inżynierowie R&D poświęcają się badaniom nad kasetami z tonerem do najnowszych modeli kopiarek.

6) Systemy ścisłej kontroli jakości i korzystne warunki gwarancji.

7) Bogate doświadczenie OEM i ODM dla klientów globalnych.

Zarządzanie i certyfikaty :

Mamy wysoce skuteczny, innowacyjny i kreatywny zespół zarządzający, a fabryka przeszła już system zarządzania jakością ISO9001-2008 i ISO14001-2004. Od momentu założenia nie ma żadnych problemów z jakością partii. AQSIQ (Państwowa Administracja Kontroli Jakości) przeprowadza kontrolę na miejscu naszej witryny w latach 2012-2019, a wszystkie liczniki przeszły kontrolę. W pełni udowodniono, że produkcja odbywa się zgodnie z naszym systemem zarządzania jakością, a jakość produktu jest stabilna i niezawodna.

Kontrola jakości:

Wszystkie inne surowce, takie jak wióry, puste naboje, etykiety, pudełka zostały przetestowane i sprawdzone pod kątem dobrej jakości przed użyciem. Zapewniamy nasz personel kontroli jakości do testowania jakości naszych maszyn przed dostawą. Możesz cieszyć się gwarancją jakości z naszej fabryki i bezpłatnymi wytycznymi w perspektywie długoterminowej. Możesz zwrócić towar do nas w ciągu 7 dni, jeśli znajdziesz jakiekolwiek problemy.

Wystawa tonerów:

Ponieważ wymagania niestandardowe są coraz bardziej wybiórcze i wymagające, zespół Estatoner aktywnie uczestniczy w słynnych na całym świecie targach, dzięki czemu jesteśmy blisko rynku i zbliżamy się do klientów i klientów. Zabierzemy najnowsze tonery na targi i pokażemy pełne możliwości sprzedaży. Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży, aby uzyskać najnowsze informacje o targach.

Rynki zamorskie :

Dzięki wysokiej jakości produktom i dobrej reputacji korporacyjnej nasze tonery są popularne zarówno na rynkach krajowych, jak i zagranicznych, rozszerzyliśmy działalność do ponad 100 krajów i regionów na całym świecie, w tym:

  • Europejskie: Polska, Ameryka, Macedonia, Kanada, Wielka Brytania, Włochy, Francja, Niemcy, Grecja
  • Azja: Brunei, Korea, Singapur, Filipiny, Wietnam, Laos, Uzbekistan, Kambodża, Tajlandia, Malezja, Indonezja, Bangladesz, Indie, Kazachstan, Pakistan, Sri Lanka, Afganistan, Irak, Iran, Jordania, Liban, Palestyna, Arabia Saudyjska, ZEA, Oman
  • Afryka: Zambia, Kenia, Boliwia, Botswana, Burundi, Nigeria, Malawi, Libia, Maroko, Ghana, Madagaskar, Rwanda, Uganda, Tunezja, Algieria, Egipt, Tanzania itp.

Szczegóły kontaktu
ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Mr. George

Tel: +86-159 8672 3295

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)