Dom

ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD

dobra jakość Kasety z tonerem Kyocera na sprzedaż
dobra jakość Kasety z tonerem Kyocera na sprzedaż
Twoje kompatybilne tonery Ricoh otrzymały, dzięki. Zamawiamy ponownie dla następujących tonerów i proszę wyślij mi proformę. Toner 1270D 798 szt. Toner MP301 600 szt

—— Pan Gus Klopper - Z Maroka

Drogi bardzo, bardzo dziękuję za twoje tonery, teraz są bardzo, bardzo ładnym opakowaniem. staramy się przesłać TK6305 do 150PC płatności JAK NAJSZYBCIEJ

—— Pedro - z Włoch

Teraz jakość tonera jest dobra. Jestem pewien, że możemy razem robić interesy, dam ci trochę zamówienia w kilka dni / tygodni na niektóre tonery.

—— Mr Ronaldo - Z Polski

Pierwszy wniosek jaki mam o produkty z twojej listy to: TK-1110/515 szt. TK-170/380 szt. Takiej samej jakości jak wcześniej proszę ..

—— Pan Peter z Niemiec

Im Online Czat teraz

ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD
Budynek fabryczny Przód Recepcja biurowa Biuro Przykładowy pokój Targi w Kantonie Linia do produkcji tonera Zapas w proszku Produkcja tonera Ricoh Testy QC przed dostawą
<-Video Images->

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Na calym swiecie
marki : Esta
Ilość pracowników : 50~100
Coroczne wyprzedaże : 1000000-3000000
Rok założenia : 2002
pc Export : 90% - 100%

O NAS

Założona w 2002 r. Firma Esta Office Technology Co., LTD jest uznanym producentem kserokopiarek i materiałów eksploatacyjnych, który zapewnia profesjonalną i przyjazną obsługę we wszystkich obszarach działalności.Nasza rozległa wiedza na temat tych produktów zapewniła nam jeden z najbardziej niezawodnych asortymentów w kraju.Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pomogło nam opracować wiodący produkt pod względem jakości druku i niezawodności.

Od samego początku byliśmy świadkami stałego rozwoju firmy.Od pojedynczej linii produkcyjnej do produkcji kaset z tonerem Kyocera po dobrze ugruntowaną powierzchnię magazynu o powierzchni 4000 stóp kwadratowych.„I rośnie”.


O NASZYCH PRODUKTACH
Wybór naszego Estatonera to nie tylko mądry wybór dla Twojej firmy, ale także najlepszy wybór dla oszczędności.Używamy tylko części najwyższej jakości we wszystkich naszych produktach, co daje doskonałą jakość, niezawodne wyniki w 100% przypadków.

Gwarantujemy, że produkty EstaToner spełniają lub przewyższają wydajność OEM.Nasi partnerzy stale inwestują w badania i rozwój, technologię i innowacje, aby zapewnić, że jakość jest znacznie lepsza niż to, co mogą zaoferować nasi konkurenci.

 

O NASZEJ USŁUGI
Mamy teraz zespół przyjaznego personelu, który obejmuje zespół sprzedaży, zespół marketingu i wykwalifikowanych techników, aby zapewnić, że utrzymujemy naszą ofertę wyjątkowej obsługi klienta oraz szybkiego, wydajnego przetwarzania i dostawy zamówień.

Kochamy naszych klientów i cieszymy się z twoich opinii i sugestii.Skorzystaj z naszej strony Skontaktuj się z nami, aby powiedzieć nam, co robimy dobrze lub co możemy poprawić.

ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD

ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO, .LTD Pomieszczenie / obiekty / zespoły.

1) Zaawansowana produkcja o powierzchni 4000 metrów kwadratowych ze 100 pracownikami i 20 inżynierami.

2) 3 laboratoria, 2 sale wystawowe i 1 centrum testowo-drukujące z 50 egzemplarzami kopiarek.

3) Zdolność produkcyjna: 100 000 sztuk kaset z tonerem / miesięcznie.

5) Doświadczeni inżynierowie R&D poświęcają się badaniom nad kasetami z tonerem do najnowszych modeli kopiarek.

6) Systemy ścisłej kontroli jakości i korzystne warunki gwarancji.

7) Bogate doświadczenie OEM i ODM dla klientów globalnych.

 

ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD

ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD

ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD

Zarządzanie i certyfikaty :

Mamy wysoce skuteczny, innowacyjny, kreatywny zespół zarządzający, a fabryka przeszła już system zarządzania jakością ISO9001-2008 i ISO14001-2004.Od momentu założenia nie ma żadnych problemów z jakością partii.AQSIQ (Państwowa Administracja Kontroli Jakości) przeprowadza kontrolę na miejscu naszej witryny w latach 2012-2019, a wszystkie liczniki przeszły kontrolę.W pełni udowodniono, że produkcja odbywa się zgodnie z naszym systemem zarządzania jakością, a jakość produktu jest stabilna i niezawodna.

ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD

ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD

Wystawa tonerów:

Ponieważ wymagania niestandardowe są coraz bardziej wybiórcze i wymagające, zespół Estatoner aktywnie uczestniczy w słynnych na całym świecie targach, dzięki czemu jesteśmy blisko rynku i zbliżamy się do klientów i klientów.Zabierzemy najnowsze tonery na targi i pokażemy pełne możliwości sprzedaży.Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży, aby uzyskać najnowsze informacje o targach.

ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD

ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD

Nasz zespół obsługi sprzedaży eksportowej:

          ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD

                     ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD   

                                          ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD

         ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTDW pobliżu

Rynki zamorskie :

Dzięki wysokiej jakości produktom i dobrej reputacji korporacyjnej, nasze tonery są popularne zarówno na rynkach krajowych, jak i zagranicznych, rozszerzyliśmy działalność do ponad 100 krajów i regionów na całym świecie, w tym:

  • Europejski: Polska, Ameryka, Macedonia, Kanada, Wielka Brytania, Włochy, Francja, Niemcy, Grecja
  • Azja: Brunei, Koreański, Singapur, Filipiny, Wietnam, Laos, Uzbekistan, Kambodża, Tajlandia, Malezja, Indonezja, Bangladesz, Indie, Kazachstan, Pakistan, Sri Lanka, Afganistan, Irak, Iran, Jordania, Liban, Palestyna, Arabia Saudyjska, ZEA Oman
  • Afryka: Zambia, Kenia, Boliwia, Botswana, Burundi, Nigeria, Malawi, Libia, Maroko, Ghana, Madagaskar, Rwanda, Uganda, Tunezja, Algieria, Egipt, Tanzania itp.

ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD

ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD

ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD

 

ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD

Szczegóły kontaktu
ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Mr. George

Tel: +86-159 8672 3295

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)