Dom

ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD

dobra jakość Kasety z tonerem Kyocera na sprzedaż
dobra jakość Kasety z tonerem Kyocera na sprzedaż
Twoje kompatybilne tonery Ricoh otrzymały, dzięki. Zamawiamy ponownie dla następujących tonerów i proszę wyślij mi proformę. Toner 1270D 798 szt. Toner MP301 600 szt

—— Pan Gus Klopper - Z Maroka

Drogi bardzo, bardzo dziękuję za twoje tonery, teraz są bardzo, bardzo ładnym opakowaniem. staramy się przesłać TK6305 do 150PC płatności JAK NAJSZYBCIEJ

—— Pedro - z Włoch

Teraz jakość tonera jest dobra. Jestem pewien, że możemy razem robić interesy, dam ci trochę zamówienia w kilka dni / tygodni na niektóre tonery.

—— Mr Ronaldo - Z Polski

Pierwszy wniosek jaki mam o produkty z twojej listy to: TK-1110/515 szt. TK-170/380 szt. Takiej samej jakości jak wcześniej proszę ..

—— Pan Peter z Niemiec

Im Online Czat teraz

ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD
Budynek fabryczny Przód Recepcja biurowa Biuro Przykładowy pokój Targi w Kantonie Linia do produkcji tonera Zapas w proszku Produkcja tonera Ricoh Testy QC przed dostawą
<-Video Images->

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Na calym swiecie
marki : Esta
Ilość pracowników : 50~100
Coroczne wyprzedaże : 1000000-3000000
Rok założenia : 2002
pc Export : 90% - 100%
O nas:

Esta office Technology Co, .Ltd, z siedzibą w Shenzhen, Chiny (Chiny), to profesjonalna fabryka produkująca kompatybilne kasety z tonerem do kopiarki z 18-letnią wiedzą i umiejętnościami w zakresie produkcji.

Struktura Estatoner Corporation obejmuje: Dział sprzedaży, Dział znakowania, Dział badań i rozwoju, Dział kontroli jakości, Dział produkcji, Dział logistyki i magazynowania oraz Dział posprzedażny.

Zależy nam na przeznaczeniu inwestycji na kreatywność i innowacje, a różnorodne zakresy tonerów do kopiarek pomagają nam zwiększyć przewagę nad konkurencją w kraju. Zamówienie OEM jest mile widziane!

Lunety z tonerem to tonery do kserokopiarek do kserokopiarek Kyocera, Ricoh, Minolta, Canon, Panasonic, Sharp, Toshiba, z ponad 1000 ekscytujących modeli dla preferencji konsumentów.

Aby móc rozwijać się w sposób zrównoważony, jakość jest zawsze naszym pierwszym celem. Oferujemy następujące korzyści:

1. Produkcja: zgodnie z wymaganiami klientów, fabrycznie nowe wkłady są napełniane proszkiem chińskim Grand A lub proszkiem tonera Japan Mitsubishi lub Tomogawa importowanym do wyboru.

2. Zespół Estatoner: Wierzymy, że pracownicy zespołowi to nasze namacalne stwierdzenia. Co roku organizujemy działania mające na celu budowanie zespołu, aby utrzymać pracowników i lojalność.

3. Reklama: wszelka reklama odbywa się na podstawie szczerego i rzetelnego opisu bez braggarta.

4. Obsługa posprzedażna: Na wszelkie pytania można odpowiedzieć w ciągu 24 godzin. Możesz również otrzymać zwrot pieniędzy, jeśli są jakieś wadliwe kasety z tonerem.

Zapraszamy do odwiedzenia nas, aby mieć bezpośrednią komunikację!

ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO, .LTD Pomieszczenie / obiekty / zespoły.

1) Zaawansowana produkcja o powierzchni 4000 m2 z udziałem 100 pracowników i 20 inżynierów.

2) 3 laboratoria, 2 sale wystawowe i 1 centrum testowo-drukujące z 50 egzemplarzami kopiarek.

3) Zdolność produkcyjna: 100 000 sztuk kaset z tonerem / miesięcznie.

5) Doświadczeni inżynierowie R&D poświęcają się badaniom nad kasetami z tonerem do najnowszych modeli kopiarek.

6) Systemy ścisłej kontroli jakości i korzystne warunki gwarancji.

7) Bogate doświadczenie OEM i ODM dla klientów globalnych.

Zarządzanie i certyfikaty :

Mamy wysoce skuteczny, innowacyjny, kreatywny zespół zarządzający, a fabryka przeszła już system zarządzania jakością ISO9001-2008 i ISO14001-2004. Od momentu założenia nie ma żadnych problemów z jakością partii. AQSIQ (Państwowa Administracja Kontroli Jakości) przeprowadza kontrolę na miejscu naszej witryny w latach 2012-2019, a wszystkie liczniki przeszły kontrolę. W pełni udowodniono, że produkcja odbywa się zgodnie z naszym systemem zarządzania jakością, a jakość produktu jest stabilna i niezawodna.

Wystawa tonerów:

Ponieważ wymagania niestandardowe są coraz bardziej wybiórcze i wymagające, zespół Estatoner aktywnie uczestniczy w słynnych na całym świecie targach, dzięki czemu jesteśmy blisko rynku i zbliżamy się do klientów i klientów. Zabierzemy najnowsze tonery na targi i pokażemy pełne możliwości sprzedaży. Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży, aby uzyskać najnowsze informacje o targach.

Nasz zespół obsługi sprzedaży eksportowej:

W pobliżu

Rynki zamorskie :

Dzięki wysokiej jakości produktom i dobrej reputacji korporacyjnej, nasze tonery są popularne zarówno na rynku krajowym, jak i za granicą, rozszerzyliśmy działalność do ponad 100 krajów i regionów na całym świecie, w tym:

  • Europejskie: Polska, Ameryka, Macedonia, Kanada, Wielka Brytania, Włochy, Francja, Niemcy, Grecja
  • Azja: Brunei, koreański, Singapur, Filipiny, Wietnam, Laos, Uzbekistan, Kambodża, Tajlandia, Malezja, Indonezja, Bangladesz, Indie, Kazachstan, Pakistan, Sri Lanka, Afganistan, Irak, Iran, Jordania, Liban, Palestyna, Arabia Saudyjska, ZEA, Oman
  • Afryka: Zambia, Kenia, Boliwia, Botswana, Burundi, Nigeria, Malawi, Libia, Maroko, Ghana, Madagaskar, Rwanda, Uganda, Tunezja, Algieria, Egipt, Tanzania itp.

Szczegóły kontaktu
ESTA OFFICE TECHNOLOGY CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Mr. George

Tel: +86-159 8672 3295

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)